معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی فارس
برگزاری نشست کارگروه تخصصی بیماری سالک در فارس
کارگروه تخصصی بیماری سالک استان بر اساس مصوبه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت زنان و خانوداه استانداری و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برگزار شد.
برگزاری نشست کارگروه تخصصی بیماری سالک در فارس
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از برگزاری نشست کارگروه تخصصی بیماری سالک استان بر اساس مصوبه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت زنان و خانوداه استانداری و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، خبر داد.
 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «عبدالرسول همتی» گفت: در این کارگروه نمایندگان حاضر با مطرح کردن چالش ها و مسایل موجود، همچنین بررسی تبعات روحی، روانی و اجتماعی مبتلایان به بیماری، بر تلاش ویژه تمامی دستگاه ها و اداره های مرتبط تاکید شد.

در این کارگروه «وحید خاتمی ­فر» کارشناس برنامه سالک معاونت بهداشت، روند ابتلا به این بیماری در سال ­های گذشته و کانون ­های پر شیوع بیماری را مطرح کردند، راهکارهای پیشگیری، شرح وظایف دستگاه و اداره های مختلف در زمینه کنترل و پیشگیری بیماری سالک را ارایه داد.

 

در این نشست مقرر شد، تمام ارگان های مرتبط در سریع ترین زمان، برنامه عملیاتی خود را برای تدوین سند استانی پیشگیری از سالک، به معاونت بهداشت دانشگاه ارسال کنند.

در این کارگروه تخصصی، پانزده ارگان، سازمان و نهاد مرتبط در امر کنترل و پیشگیری بیماری سالک، حضور داشتند.

پایان خبر
تاریخ:
1398/07/29
تعداد بازدید:
43
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal